JUNIOR C1 REMISUJE Z ARKĄ SI NA WYJEŹDZIE

Przed tym spotkaniem oba nasze zespoły dzieliła różnica jednej pozycji w tabeli ,oraz 2 punktów.

Status po rozegraniu meczu pozostał zachowany Arka nadal zachowała pozycje drugą , a my jak na chwilę obecną trzecią( część meczy zostanie rozegrana w dniu dzisiejszym )

Jak wszystkie mecze z zespołami z trójmiasta także i ten bardzo stresował co niektórych naszych zawodników, jednak odpowiednia motywacja w szatni pozwoliła nam na właściwe ,,wejście’’ w tą rywalizacje.

Na pierwszą cześć meczu wyszliśmy w ustawieniu:

Bramka: Dominik Klauzo

Obrona: Filip Lemańczyk,Jakub Kumer,Krzysztof Korczyc ( C),Remigiusz Szyman

Linia POMOCY:Mateusz Kołtonowski,Patryk Lemańczyk,Nikodem Janas,Arian Darwish,Klaudiusz Ciuk

ATAK: Adrian Lewński

Od początku zaczęliśmy bardzo zdecydowanie napierać na naszego rywal, graliśmy zdecydowanie ,szybko i bardzo blisko naszego rywala, wytrącając im w ten sposób skutecznie ich silną broń tj. grę kombinacyjną , zmuszając do gry dalekimi podaniami. Gra była bardzo szybka i przeciwnik (ku zdziwieniu co niektórych zawodników na naszej ławce rezerwowych) miał problem z przekroczeniem własnej połowy boiska. A jeśli już to uczynił to bezbłędnie interweniowała w tym meczu nasza cała linia defensywna bardzo dobrze kierowana( jak na kapitana przystało) przez Krzysztofa Korczyca.

Pomimo bardzo dobrej postawy całego zespołu udało nam się w tej części gry stworzyć tylko jedną bardzo dobrą sytuacje bramkową, jednak strzał Nikodema Janasa był niestety zbyt lekki i bramkarz Arki zażegnał niebezpieczeństwo. Przeciwnik Także wypracował swoją szansę jednak na nasze szczęście strzał otarł się o poprzeczkę i piłka wyszła na aut bramkowy.

Pierwsza połowa zakończyła się zatem zasłużonym remisem.

Na drugą połowę wyszliśmy już w nieco zmienionym składem: za Nikodema Janasa wszedł Hubert Rekowski, Filipa Lemańczyka zastąpił Mikołaj Józefowski, natomiast Remigiusza Szymana zastąpił Jakub Gąsiorowski.

Zmiany zostały podyktowana bądź kontuzją, bądź dolegliwościami uniemożliwiającymi dalszą grę.

Druga połowa to już bardziej zdecydowane ataki naszego rywala i co raz częstsze ,,wizyty’’ zespołu Arki pod naszą bramką. Gospodarze meczu zaczęli osiągać z każdą minutą przewagę , jednak bardzo dobra gra defensywna naszego zespołu i walka o każdy centymetr boiska , skutecznie neutralizowała poczynania Arki, która w tej części meczu tylko dwukrotnie doszli do sytuacji strzeleckiej , raz przyszła nam w sukurs poprzeczka a raz zabrakło na szczęście żółto-niebieskim skuteczności i piłka o centymetry minęła naszą bramką. Rywal co chwilę dokonywał zmian w swoim składzie wprowadzając ,,świeżą krew’’ do gry chcąc za wszelką cenę rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść.

Sędzia doliczył do spotkania 4 minuty , które z powodu braku możliwości zmian( zbyt krótka ławka rezerwowych) dla nas trwały wieczność. Jednak charakter i chęć wywiezienia przynajmniej remisu z trudnego terenu pozwoliła nam dotrwać do końca tego spotkania bez straty gola!!!

Spotkanie było bardzo trudnym egzaminem dla naszego całego zespołu , który zdaliśmy na ocenę BARDZO DOBRĄ!!!!! ( na CELUJĄCA ZABRAKŁO ZWYCIĘSTWA J )BRAWA NALEŻĄ SIĘ KAŻDEMU ZAWODNIKOWI KTÓRY WYSTĄPIŁ W TYM SPOTKANIU GDYŻ ZOSTAWILI,,PŁUCA NA MURAWIE''!!!

CIESZYMY SIĘ BARDZO ALE…….. to już było ,a przed nami kolejny trudny mecz z zespołem POWIŚLA Dzierzgoń!!!